Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Čistící produkty


Prostředky řady BCG R a HR jsou určeny pro čištění topení a chladících systémů a rozvodů vody od usazeni oxidů hydrátů kovů a vápenných usazenin. Použití této čistící kapaliny se Vám vyplatí, dosáhnete s ní totiž úspory 10-30% na vytápění! Lze je použít pro všechny materiály běžné v topenářství, jako jsou ocel, hliník a plasty. Produkt BCG SOR zase složí k vyčištění a tím zvýšení efektivity solárních systémů.


Čištění topení pomocí BCG prodlužuje životnost topných systémů, snižuje náklady a zvyšuje efektivitu vytápění

Čištění topných těles a rozvodu vody je velmi důležité a pravidelná údržba zajistí bezproblémový provoz.


BCG HR – čištění topných a chladících systémů, kotlů, rez

Čištění topení prostřednictvím produktu BCG HR zbavuje rozvodné systémy rzi, vápenatých a kalových usazenin a zvyšuje účinnost. BCG HR se používá při modernizaci topení i pro stará zařízení. Čistič topení BCG HR lze použít pro všechny materiály běžné v topenářství, jako jsou ocel, hliník a plasty.

  • směšovací poměr: 1:100
  • balení:  1 litr, 5 litrů

Zobrazit podrobnosti >>>


BCG R13 – čištění rozvodů vody, deskových výměníků TUV, vápenná usazenina

Čistící koncentrát BCG R 13 k odstraňování rzi, vápenatých a kotelních usazenin ve vodních systémech. BCG R 13 je vhodný pro většinu materiálů, jako je ocel, měď, mosaz a pozinkovaný materiál.

  • směšovací poměr: až 1:2
  • balení: 5 litru

Zobrazit podrobnosti >>>


BCG SOR – čištění solárních systémů

BCG SOR odstraňuje nečistoty (napáleniny) v solárních systémech, které vznikly v potrubních kolektorech přehřátím tekutiny tepelných nosičů.Vlivem vysokých teplot může v solárních zařízeních dojít k rozkladu solární tekutiny (glykolů). Potom vzniká více substancí, jako např. hnědé, lepicí zbytky, které kolektor přicpou a snižují jeho vlastní výkonnost, nebo ho uvedou do neprovozuschopného stavu. Normálními čističi nemohou být tyto zbytky většinou odstraněny.

  • směšovací poměr: neředěný
  • balení: 10 litrů

Zobrazit podrobnosti >>>